Offers list

200 000 zł
exclusive
parcel for sale - Przyrów, Sygontka
Przyrów, Sygontka
Area: 5 800,00 m2
Price/m2: 34,48 zł
TRN-GS-1316

Notepad
180 000 zł
exclusive
parcel for sale - Poczesna, Nowa Wieś
Poczesna, Nowa Wieś
Area: 1 564,00 m2
Price/m2: 115,09 zł
TRN-GS-1314

Notepad
543 600 zł
parcel for sale - Staszów, Podmaleniec
Staszów, Podmaleniec
Area: 5 436,00 m2
Price/m2: 100,00 zł
TRN-GS-1304

Notepad
1 212 200 zł
parcel for sale - Częstochowa, Błeszno
Częstochowa, Błeszno
Area: 6 061,00 m2
Price/m2: 200,00 zł
TRN-GS-1303

Notepad
2 400 000 zł
parcel for sale - Wręczyca Wielka, Szarlejka, Nowa Szarlejka
Wręczyca Wielka, Szarlejka, Nowa Szarlejka
Area: 24 269,00 m2
Price/m2: 98,89 zł
TRN-GS-1206

Notepad
239 000 zł
exclusive
parcel for sale - Jaworzno, Sielec
Jaworzno, Sielec
Area: 2 239,00 m2
Price/m2: 106,74 zł
TRN-GS-1183

Notepad

accept