Offers list

329 900 zł
exclusive
apartment for sale - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Area: 48,20 m2
Price/m2: 6 844,40 zł
Rooms: 3 rooms
TRN-MS-1318

Notepad
376 000 zł
new offer
apartment for sale - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Area: 48,50 m2
Price/m2: 7 752,58 zł
Rooms: 2 rooms
TRN-MS-1306

Notepad
350 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Area: 63,70 m2
Price/m2: 5 494,51 zł
Rooms: 4 rooms
TRN-MS-1299

Notepad
365 000 zł
apartment for sale - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Area: 62,00 m2
Price/m2: 5 887,10 zł
Rooms: 3 rooms
TRN-MS-1276

Notepad
355 000 zł
exclusive
apartment for sale - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Area: 74,40 m2
Price/m2: 4 771,51 zł
Rooms: 4 rooms
TRN-MS-1236

Notepad

accept