Lista ofert

200 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Przyrów, Sygontka
Przyrów, Sygontka
Powierzchnia: 5 800,00 m2
Cena/m2: 34,48 zł
TRN-GS-1316

Notatnik
180 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Poczesna, Nowa Wieś
Poczesna, Nowa Wieś
Powierzchnia: 1 564,00 m2
Cena/m2: 115,09 zł
TRN-GS-1314

Notatnik
543 600 zł
działka na sprzedaż - Staszów, Podmaleniec
Staszów, Podmaleniec
Powierzchnia: 5 436,00 m2
Cena/m2: 100,00 zł
TRN-GS-1304

Notatnik
1 212 200 zł
działka na sprzedaż - Częstochowa, Błeszno
Częstochowa, Błeszno
Powierzchnia: 6 061,00 m2
Cena/m2: 200,00 zł
TRN-GS-1303

Notatnik
2 400 000 zł
działka na sprzedaż - Wręczyca Wielka, Szarlejka, Nowa Szarlejka
Wręczyca Wielka, Szarlejka, Nowa Szarlejka
Powierzchnia: 24 269,00 m2
Cena/m2: 98,89 zł
TRN-GS-1206

Notatnik
239 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jaworzno, Sielec
Jaworzno, Sielec
Powierzchnia: 2 239,00 m2
Cena/m2: 106,74 zł
TRN-GS-1183

Notatnik

rozumiem