Lista ofert

919 000 zł
nowa oferta
dom na sprzedaż - Poczesna, Sobuczyna
Poczesna, Sobuczyna
Powierzchnia: 150,00 m2
Cena/m2: 6 126,67 zł
Pokoje: 6 pokoi
TRN-DS-1322

Notatnik
220 000 zł
nowa oferta
dom na sprzedaż - Opatów, Waleńczów
Opatów, Waleńczów
Powierzchnia: 130,00 m2
Cena/m2: 1 692,31 zł
Pokoje: 4 pokoje
TRN-DS-1321

Notatnik
950 000 zł
nowa oferta
dom na sprzedaż - Poraj, Żarki-Letnisko
Poraj, Żarki-Letnisko
Powierzchnia: 213,00 m2
Cena/m2: 4 460,09 zł
Pokoje: 5 pokoi
TRN-DS-1320

Notatnik
1 245 000 zł
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Wrzosowiak
Częstochowa, Wrzosowiak
Powierzchnia: 232,00 m2
Cena/m2: 5 366,38 zł
Pokoje: 5 pokoi
TRN-DS-1313

Notatnik
575 000 zł
dom na sprzedaż - Częstochowa, Tysiąclecie
Częstochowa, Tysiąclecie
Powierzchnia: 100,00 m2
Cena/m2: 5 750,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-DS-1300

Notatnik
699 000 zł
dom na sprzedaż - Częstochowa, Północ
Częstochowa, Północ
Powierzchnia: 126,85 m2
Cena/m2: 5 510,45 zł
Pokoje: 4 pokoje
TRN-DS-1288

Notatnik
515 000 zł
dom na sprzedaż - Częstochowa, Gnaszyn Górny
Częstochowa, Gnaszyn Górny
Powierzchnia: 140,00 m2
Cena/m2: 3 678,57 zł
Pokoje: 5 pokoi
TRN-DS-1272

Notatnik
950 000 zł
dom na sprzedaż - Konopiska, Aleksandria
Konopiska, Aleksandria
Powierzchnia: 180,00 m2
Cena/m2: 5 277,78 zł
Pokoje: 6 pokoi
TRN-DS-1240

Notatnik

rozumiem