Lista ofert

329 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Brynów, Os. Zgrzebnioka
Katowice, Brynów, Os. Zgrzebnioka
Powierzchnia: 51,00 m2
Cena/m2: 6 468,63 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1319

Notatnik
329 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Raków
Częstochowa, Raków
Powierzchnia: 48,20 m2
Cena/m2: 6 844,40 zł
Pokoje: 3 pokoje
TRN-MS-1318

Notatnik
200 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Przyrów, Sygontka
Przyrów, Sygontka
Powierzchnia: 5 800,00 m2
Cena/m2: 34,48 zł
TRN-GS-1316

Notatnik
180 000 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Poczesna, Nowa Wieś
Poczesna, Nowa Wieś
Powierzchnia: 1 564,00 m2
Cena/m2: 115,09 zł
TRN-GS-1314

Notatnik
1 245 000 zł
nowa oferta
dom na sprzedaż - Częstochowa, Wrzosowiak
Częstochowa, Wrzosowiak
Powierzchnia: 232,00 m2
Cena/m2: 5 366,38 zł
Pokoje: 5 pokoi
TRN-DS-1313

Notatnik
390 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Śródmieście
Częstochowa, Śródmieście
Powierzchnia: 100,00 m2
Cena/m2: 3 900,00 zł
Pokoje: 4 pokoje
TRN-MS-1312

Notatnik
299 900 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Częstochowa, Trzech Wieszczów
Częstochowa, Trzech Wieszczów
Powierzchnia: 48,80 m2
Cena/m2: 6 145,49 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1310

Notatnik
270 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Radomsko, Stary Kowalowiec
Radomsko, Stary Kowalowiec
Powierzchnia: 48,00 m2
Cena/m2: 5 625,00 zł
Pokoje: 2 pokoje
TRN-MS-1309

Notatnik

rozumiem